Sivu 1/1
ironwarriorit!!??
Lähetetty: Ke 01.03.2006 18:24
Kirjoittaja tatupas
niin että kun vastassa on ironwarriorit, niin mitä pitäs tehä? nehän saa ne niiden extra heavysupportit! mitä tehdään tällaisille molopäille tyranidella? heavyjoltterit haisee!!!!!
Lähetetty: Ke 01.03.2006 19:08
Kirjoittaja Heretic
lictorit jos pomppis maastosta ja infiltreittaavat genet broodloordin kaa olis kai ihan hienoa.paha sanoa kun rautasoturit ampuu tosi kovaa.ravenerit olisivat kaiketi ihan tehokkaita kunhat viet ne johonkin maaston taakse
ja muutenkin maastoa käytä hyväksi
Lähetetty: Ke 01.03.2006 19:16
Kirjoittaja mr.tp
Noh kys. om. matsi on noppatuurista kiinni. Mikäli ironwarriorit osuvat olet vainaa, mikäli eivät.. Noh se on nopea voitto sinulle. Iron warrioreja vastaan kun ei yksinkertaisesti ole "I win" nappia (niin kuin ei mitään vastaan).
Sitten vähän opastusta. Ota nopeita joukkoja (ravenerit, hormagauntit ja siipi tyrantti). Ja mene vuorolla 2 iholle, coveria hyväksi käyttäen.
t
Lähetetty: Ke 01.03.2006 19:25
Kirjoittaja tatupas
no sen tyrantin lentävän version voisikin mennä ostamaan. ostankin samalla pari lictroria. niin ja niitä ravenereja. pitääpi kokeilla
Lähetetty: Ma 13.03.2006 18:46
Kirjoittaja Anaheim
Vältä MC:eja,vaikka ne pistävät vechilet matalaks nopeesti,ne on PIRUN kallliita på pisteissä ja vetävät tulitusta puoleensa paremmin kun ilmainen viina suomalaisia alkoon.Tämä toisaalta saattaisi olla vahvuus,koska jos vihollinen keskittyy napsimaan kalliitaa ja tärkeännäköistä vihua armeijasi taka eekkeristä jää pääjoukoillesi aikaa rynniä tulituki etäisyydelle.Mahdollisimman halpaa porukkaa,ja nopeaa.Paras taktiikka on se ikuinen a`la lihamuuri.juu,lentävä tyrantti on hyvä idea,spookit myös,nopeasti ja ilkeästi.