Sivu 1/1

Feral orks

Lähetetty: La 18.03.2006 21:28
Kirjoittaja zezuz
Juu oli tämmönen kysymys:
Saako feral orks gretchin mobeille slaveria?

Sitten toinen juttu... tää mun kone ei jostain syystä lataa tuota ekaa sivua feral orkeista. Eli en voi lukea ihan kaikkia special ruleja. Ensimmäinen special rule on "wyrdboyz" mutta sitä ennen on jotain tekstiä joka alkaa varmaan puolivälistä. Jotenka voisiko joku kertoa että mitä erikois-sääntöjä tuota ennen on, tai lähettää minulle vaikka e-mailiin sen sivun.

Onko muuten jotain kirjaa myynnissä josa ois nuo feral orkit ja speed freekit... ainakin friikit on armakettonis mutta onko noi feralitkin siinä?

Lähetetty: La 18.03.2006 22:09
Kirjoittaja daider
Grot mob on sama perus orkeille ja feraleille.

Feral orkkien lista löytyy Chapter Approved 2004 ja Speed Freakkien Codex: Armageddonista.

Lähetetty: La 18.03.2006 23:32
Kirjoittaja zezuz
lähettäkääpäs joku minulle onnettomalle sähköpostiin tuo ensimmäinen sivu feral orkeista että saan tietoon noi special rulet.... käykää vaikka lataamassa tuolta--> http://uk.games-workshop.com/download/d ... k-list.pdf se lista ja siitä se 1 sivu... itse en saa näkymään sitä sivua :( eli e-mailini on [email protected]

Kiitän!

Lähetetty: La 18.03.2006 23:40
Kirjoittaja hyytelöperuna
zezuz kirjoitti:lähettäkääpäs joku minulle onnettomalle sähköpostiin tuo ensimmäinen sivu feral orkeista että saan tietoon noi special rulet.... käykää vaikka lataamassa tuolta--> http://uk.games-workshop.com/download/d ... k-list.pdf se lista ja siitä se 1 sivu... itse en saa näkymään sitä sivua :( eli e-mailini on [email protected]

Kiitän!
Mitäpä jos lataisit Abode Acrobat Readerin uusimman version, tai sitten Foxit readerin. Itse sain kummallakin ohjelmalla tiedoston aukeemaan.

Pdf:ia on aika huono myös pilkkoa osiksi.

Lähetetty: Su 19.03.2006 02:38
Kirjoittaja Behell
hyytelöperuna kirjoitti:Pdf:ia on aika huono myös pilkkoa osiksi.
File > Save as text, ja sitten poistaa vain kaiken tarpeettoman. Kuvat ja tausta jää pois, mutta saapahan ainakin teksitin (mikä on yleensä se olennaisin osa) talteen.

Lähetetty: Su 19.03.2006 15:28
Kirjoittaja zezuz
no mul on se uusin akröpaatti mutta tota ekaa sivua se ei jostain syystä näytä...

Lähetetty: Su 19.03.2006 16:44
Kirjoittaja Behell
Jos [email protected] on sinun mailisi, niin lähetin eilen yöllä 1. sivun, ja 2. sivulta special rules kohdan doccina, niin eikö se posti tullut perille?

Lähetetty: Su 19.03.2006 18:15
Kirjoittaja zezuz
Behell kirjoitti:Jos [email protected] on sinun mailisi, niin lähetin eilen yöllä 1. sivun, ja 2. sivulta special rules kohdan doccina, niin eikö se posti tullut perille?
tuli perille... kiitokset sinulle :)