Sivu 1/1

OK armeijan aloitus

Lähetetty: Ma 07.08.2006 15:42
Kirjoittaja Rascal91
oon aatellu jotain tämmöstä: unitti bulsseja nakusillaan muutama unitti irongutteja 2 unittia leadbelcherejä ja armeijaa johtamaan bruiseri ja butceri... ainiin ja rareen maneatereita
parannus ehdotuksia?

Lähetetty: Ke 09.08.2006 10:27
Kirjoittaja Archibald
Kuinka iso peli? Ota yksi Gorgeri ainakin ja Gnoblareita tykinruuaksi.


-a

Lähetetty: Ke 09.08.2006 10:41
Kirjoittaja aleksik
ota maneaterin tilalle gorger ja niitä gnoblareita tykinruuaksi koska jos vastassa on paljon ampumista niin kaikki ogresi kuolee ennen kuin pääsevät lähikseen ja se gorgeri tuhoaa hyvin ampujia ja jos vastustajalla on tuykki niin gorgeri vaan tykin miehistön kimppuun;)

Lähetetty: Ke 09.08.2006 11:26
Kirjoittaja Rotten sound
aleksik kirjoitti:ota maneaterin tilalle gorger ja niitä gnoblareita tykinruuaksi koska jos vastassa on paljon ampumista niin kaikki ogresi kuolee ennen kuin pääsevät lähikseen ja se gorgeri tuhoaa hyvin ampujia ja jos vastustajalla on tuykki niin gorgeri vaan tykin miehistön kimppuun;)
Riippu minkälaisen listan haluat hupi vai Power play?

Lähetetty: Ke 09.08.2006 12:15
Kirjoittaja Archibald
Maneatereissa on asennetta ja ne on oikeesti ihan killareita, mutta siitä saa maksaa aika paljon.


-a