Chaos charrujen savet
Lähetetty: Su 22.10.2006 00:02
eli mitenkä ootte yleensä pistänyt lähinnä exaltedeille ja chaos lordeille kamaa, saako niille kunnon wardia muuta, kuin talisman of protection?
Mukana Suomen miniatyyripeliskenessä jo vuodesta 2002
https://www.sotavasara.net/keskustelu/
Laita se loharin selkään niin onkin enää oma vikasi jos se juoksee karkuun.Chaos Orc kirjoitti:ite pelaan khornella, muuten kulta silmä ois enemmän kuin hyvä.. ja gaze of godissa on se huono puoli, että jos jouksee vuoron alussa, muuttuu spawniksi, että sekin vähän epäilyttää..
Spawnautuminen katsotaan kaaoksen magiavuoron alussa, joten ehdit kertaalleen yrittää rallyttämistä ennen kuin kosahdat.Chaos Orc kirjoitti:ite pelaan khornella, muuten kulta silmä ois enemmän kuin hyvä.. ja gaze of godissa on se huono puoli, että jos jouksee vuoron alussa, muuttuu spawniksi, että sekin vähän epäilyttää..
Ööh, niin, kiitos muuten tuosta viestistä. Olen lukenut sen sillattis että jos kaveri breakkaa se muuttuu heti spawniksijullevi kirjoitti:Spawnautuminen katsotaan kaaoksen magiavuoron alussa, joten ehdit kertaalleen yrittää rallyttämistä ennen kuin kosahdat.Chaos Orc kirjoitti:ite pelaan khornella, muuten kulta silmä ois enemmän kuin hyvä.. ja gaze of godissa on se huono puoli, että jos jouksee vuoron alussa, muuttuu spawniksi, että sekin vähän epäilyttää..
Muuten varmaan ihan toimiva, mutta se lohari vaan syö niin tuskaisen paljon pisteitä..Lord Mikke kirjoitti: Laita se loharin selkään niin onkin enää oma vikasi jos se juoksee karkuun.
oho, joo tosiaan en huomannu tota, nii että se kyl auttaa..jullevi kirjoitti:Spawnautuminen katsotaan kaaoksen magiavuoron alussa, joten ehdit kertaalleen yrittää rallyttämistä ennen kuin kosahdat.Chaos Orc kirjoitti:ite pelaan khornella, muuten kulta silmä ois enemmän kuin hyvä.. ja gaze of godissa on se huono puoli, että jos jouksee vuoron alussa, muuttuu spawniksi, että sekin vähän epäilyttää..