Sivu 1/1

ORC ARRER

Lähetetty: Ti 10.04.2007 15:56
Kirjoittaja f.a.r
myydäänkö orc arrer boyz :eja enään?
jos myydään niin onko ne metallisia?
ja mistä niitä saa?

Lähetetty: Ti 10.04.2007 16:40
Kirjoittaja El Capitan
Arreria ei ole omissa laatikoissaan. Mail orderissa kuitenkin voi olla. Jos näitä haluat saada niin katsos mail orderilta, etsi käsiisi viime edikan aloitusboxi tai yritä bongata niitä sotun myyntipalstoilta.

Niin ja metallisina ei näitä ole, tai sitten olen missanut jotain.

Lähetetty: Ti 10.04.2007 17:29
Kirjoittaja Horde Lover
http://uk.games-workshop.com/storefront ... orignav=13
Direct Onlyjähän noista on tullut. Heti jahka niidden figuista tuli hienoja, ne piti siirtää directiin

Lähetetty: Ti 10.04.2007 17:31
Kirjoittaja Rausku
El Capitan kirjoitti:Arreria ei ole omissa laatikoissaan. Mail orderissa kuitenkin voi olla. Jos näitä haluat saada niin katsos mail orderilta, etsi käsiisi viime edikan aloitusboxi tai yritä bongata niitä sotun myyntipalstoilta.

Niin ja metallisina ei näitä ole, tai sitten olen missanut jotain.
GW:en sivuilla näyttäis olevan arrer boyzit nykyjään metallia.

Lähetetty: Ti 10.04.2007 19:36
Kirjoittaja f.a.r
mail order ??

Lähetetty: Ti 10.04.2007 19:40
Kirjoittaja Half-breed
f.a.r kirjoitti:mail order ??
Ostat ne GW:n verkkokaupasta ja posti tuo ne sitten joskus kotiasi.

Lähetetty: To 12.04.2007 14:44
Kirjoittaja Kaaos hammeri
Ja voihan niitä konfata ku tilaamal niis kestää kaua odottaa et niitä tulee ainakin (vanhan)pitkän kiekon tilaaminen kesti 1-4 kuukautta.

Lähetetty: To 12.04.2007 14:55
Kirjoittaja Shireh
Kaaos hammeri kirjoitti:Ja voihan niitä konfata ku tilaamal niis kestää kaua odottaa et niitä tulee ainakin (vanhan)pitkän kiekon tilaaminen kesti 1-4 kuukautta.
Minulla kesti kun tilasin MO:a, Puolenkuunpelien kautta, pari viikkoa ennenkuin tilaus saapui.

Lähetetty: To 12.04.2007 15:53
Kirjoittaja El Capitan
Kaaos hammeri kirjoitti:Ja voihan niitä konfata ku tilaamal niis kestää kaua odottaa et niitä tulee ainakin (vanhan)pitkän kiekon tilaaminen kesti 1-4 kuukautta.
No se on pitkis. Ei se ole normaali kauppa. Kannattaa mielummin tilata itse ne figut sieltä ja maksaa postikulut. Minusta paljon vaivatomampi juttu kuin pitkiksen kautta tilaaminen.