Battle for Macragge ongelma
Lähetetty: Ke 05.12.2007 22:00
eli monta äijää siinä tulee kun laatikossa lukee 50 miniatyyriä mutta takana näytetää(lukee) että niitä tulee vähemmän. mitä tämä tarkoittaa?
Mukana Suomen miniatyyripeliskenessä jo vuodesta 2002
https://www.sotavasara.net/keskustelu/
minä kirjoitti:eli monta äijää siinä tulee kun laatikossa lukee 50 miniatyyriä mutta takana näytetää(lukee) että niitä tulee vähemmän. mitä tämä tarkoittaa?
GW varmaan laskenut ne maastot ja muut jutut siihen pakettiin mukaan, tai sitten olet lukenut sen takakannen väärin.GW:n nettikauppa kirjoitti:10 plastic Space Marines, 10 Termagants, 6 Genestealers,8 Spore Mines,
Tulee kyllä. Codexista saat kaikki säännöt kyseisen porukan pelaamiseen.minä kirjoitti:ja kysyisin onko space marineitten tankkien statit niiden codex:sissa?
11 space marinea siinä tulee vaikka noin tuolla väitetäänkin. Luutnantti Varras tulee myös mukana.Half-breed kirjoitti:minä kirjoitti:eli monta äijää siinä tulee kun laatikossa lukee 50 miniatyyriä mutta takana näytetää(lukee) että niitä tulee vähemmän. mitä tämä tarkoittaa?GW:n nettikauppa kirjoitti:10 plastic Space Marines, 10 Termagants, 6 Genestealers,8 Spore Mines,
...mutta ei ole ensinnäkään space marine ja toiseksi hänelle ei pelistä löydy mitään käyttöä objective markkerin lisäksi.jamigo kirjoitti:11 space marinea siinä tulee vaikka noin tuolla väitetäänkin. Luutnantti Varras tulee myös mukana.Half-breed kirjoitti:minä kirjoitti:eli monta äijää siinä tulee kun laatikossa lukee 50 miniatyyriä mutta takana näytetää(lukee) että niitä tulee vähemmän. mitä tämä tarkoittaa?GW:n nettikauppa kirjoitti:10 plastic Space Marines, 10 Termagants, 6 Genestealers,8 Spore Mines,