Sivu 1/1

chaos marsut

Lähetetty: Su 01.03.2009 15:19
Kirjoittaja mister??!!
mitä tulis maksamaan 1 rhino, 3 bike, 5 terminator, 1 thousand son sorcer, 1 lordi, 7 plague marine, 25 berzerker, 5 possessed, 5 close combat weapon marinee ja codex. ja onko tommonen armeija edes sallittu.

Re: chaos marsut

Lähetetty: Su 01.03.2009 15:57
Kirjoittaja Half-breed
Rahassa vai? No mene esim. Fantasiapelien sivuille ja laske sieltä.
Tuosta figulistasta saa sitten laillisen listan. Ei se optimi ole, mutta kyllä sillä pelata voi.

Re: chaos marsut

Lähetetty: Su 01.03.2009 23:36
Kirjoittaja Finsword
Ja sellainen vinkki että suosittelen eka säänttiksen, sitten codexin ja vasta sitten armeijan hankintaa. Tai no riippuu tietenkin mistä pitää mutta tuon jälkeen on valmius valita figuja joko peliä tai askartelupuolta varten.

Re: chaos marsut

Lähetetty: Ke 04.03.2009 21:33
Kirjoittaja domokun
Finsword kirjoitti:Ja sellainen vinkki että suosittelen eka säänttiksen, sitten codexin ja vasta sitten armeijan hankintaa. Tai no riippuu tietenkin mistä pitää mutta tuon jälkeen on valmius valita figuja joko peliä tai askartelupuolta varten.
Paras mahdollinen tilanne olisi jos voisit lukea codexit vaikka lainaamalla joltain kaverilta tai kaverin kaverilta.