Oh hoh!! No johan on figu!
- Cacodemoni
- Viestit: 1105
- Liittynyt: To 23.05.2002 15:48
- Paikkakunta: Hyvinkää
No onhan toi ihan hassu. Mutta rinnat olis voinu olla vaikka isommatkin, kunha olis paremmin muotoillut. Näyttää joltain ihme putkiloilta tossa lähinnä. Pitääki pistää paremmaks.. kuvaa pukkaa huomenna (not?)
"meillä ei ole mitään niin suurta sosiaalista ongelmaa, ettei sitä ratkaistaisi parilla tuhannella sotilaalla"
-
Lobbaloppa
- Viestit: 3
- Liittynyt: Ti 28.01.2003 08:44
-
artemis
-
maddog
Tuo taistelee fysiikan lakeja vastaan. normaalit tuon kokoiset rinnat (niitäkin on) riippuvat luonnollisen kauniisti navan yllä. tällainen silikonimuoto on AINA ruma IMO. -syy miksi playboy ei paljoa kiinnosta
Jos haluaa moista figua maalailla, niin figu kannattaa itse conffata jostakin. Ja katsoa mallia jostakin aidosta lähteestä (ei playboysta).
Jos haluaa moista figua maalailla, niin figu kannattaa itse conffata jostakin. Ja katsoa mallia jostakin aidosta lähteestä (ei playboysta).
-
zakug_the_insane
- Viestit: 778
- Liittynyt: To 05.09.2002 15:50
- Paikkakunta: Jyväskylän mlk
-
maddog
Heheh... hassua kun ihmiset alkavat tuollaisesta tapaukseta puhumaan joistain fysiikan laeista, kuinka vaikeaa tuollaisen olisi kulkea jne. ottaen huomioon että kuitenkin suurinosa ihastelee kuitenkin GW:n figuja. GW:n figut kun tunnetusti eivät ole realistisimpia, useiden otusten varustus olisi todella epäkäytännöllinen ja hankala, sekä useat aseet olisivat aivat älyttömän painavia kannettavaksi. 
“When you aim for perfection, you discover it’s a moving target.” – George Fischer