Terve kaikille :)
Saimpa tuossa joululahjaksi ison lootallisen lotreja ja niitä on nyt sitten maalailtu kovalla tohinalla. Tämä on ensimmäinen kerta kun kyseisiä nappeja maalailen mutta omasta mielestäni ukot onnistuivat oikein hyvin. Tässä pari kuvaa:
Uru khai captain (metallinen)
http://s857.photobucket.com/albums/ab13 ... 090279.jpg
http://s857.photobucket.com/albums/ab13 ... 090278.jpg
http://s857.photobucket.com/albums/ab13 ... 090277.jpg
Ja perus urukki (muovia)
http://s857.photobucket.com/albums/ab13 ... 090280.jpg
http://s857.photobucket.com/albums/ab13 ... 090282.jpg
Tällä kertaa yritin todella panostaa kuviin, mutta Pari niistä jäi silti aika varjoisiksi. Eiköhän niistä kuitenkin jotenkin selvää saa :-)
-BadBase
Uru-khai kuvia
- Hammer_p1ru
- Viestit: 163
- Liittynyt: To 31.08.2006 20:27
- Paikkakunta: vantaa
Re: Uru-khai kuvia
Hei nämähän ovat hyviä! Maalit kohdallaan, värit oikeita, ja näinkä väärin vai oliko iho oikeasti korostettu? Upeaa jälkeä ensikertalaiselta.
Rakastan freehandejasi, ovat parempia kuin minun...
Valokuvauksessa älä kuvaa muuaalla kuin valkoisessa valossa, eli päivänvalossa tai vastaavassa. Keltainen valo vääristää värit.
Hyvä.
Rakastan freehandejasi, ovat parempia kuin minun...
Valokuvauksessa älä kuvaa muuaalla kuin valkoisessa valossa, eli päivänvalossa tai vastaavassa. Keltainen valo vääristää värit.
Hyvä.
DaBandito kirjoitti:Grim dark 2k here we come.