"Epäkelpo lomake" tyyliset virheet kirjautumisessa pitäisi olla nyt historiaa. T. ylläpito

Pahis armeijjaa.

Mikäli haluat palautetta ja kehitysideoita suunnitteilla olevaan armeijaasi, kirjoita listasi tänne. Voit myös antaa palautetta omista kokemuksistasi muille.
Eetu5
Viestit: 317
Liittynyt: Ke 14.07.2004 16:08
Paikkakunta: Espoo

Pahis armeijjaa.

Viesti Kirjoittaja Eetu5 »

Lurz 60pts

16Uruk-hai warrior 160 pts

Cave Troll 70pts

Cave Troll 70pts

Cave Troll 70pts

Cave Troll 70pts

500pts

Toinen

24 orc warrior 120pts
10 orc warrior, bows 60pts

Sharku,wargrider, shield 60pts

Grishnakh, Ork Captain, shield 50pts

Gorbag, shield 60pts

Saruman 150pts


500pts
Viimeksi muokannut Eetu5, To 23.09.2004 19:27. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
JmM
Viestit: 1048
Liittynyt: To 15.04.2004 15:05
Paikkakunta: Jyväskylä

Viesti Kirjoittaja JmM »

Jos haluat teemaa eka listaasi niin ota luolapeikot pois ja tilalle vaikka Berserkereitä ja jotain muita perus äijeleitä... :D
Zarec
Viestit: 1224
Liittynyt: Ma 12.01.2004 17:50

Viesti Kirjoittaja Zarec »

ööö.... tuossa ekäss liian vähän massaa vaikka nuo peikot jyräävätkin kiitettävän hyvin....ja toka muuten hyvä mutta mitäs ihmettä tuo gorbag tuolla tekee.... vaihdat vaikka sitten sen nimen joka pelaa gorbagin statseilla.... ja sillee.... ja siintä listasta löytyy massaakin hyvin, mutta sitä en tajua miten voi saada 24 örkkiä 100 pisteeseen..... meinaan niiden perus hinta on 5 ja niitä on 24 joka tekee 120....joten siinä vähenee massaa ja tuolloinkin nuo ovat vain kahen käden aseella joka ei ole hyvä.
Eetu5
Viestit: 317
Liittynyt: Ke 14.07.2004 16:08
Paikkakunta: Espoo

Viesti Kirjoittaja Eetu5 »

Korjasin pisteet :)
LAndE
Viestit: 804
Liittynyt: Su 02.02.2003 01:57
Paikkakunta: Helsinki

Viesti Kirjoittaja LAndE »

Ekasta listasta sen verran, että jos ajattelit pelata niin, että urukit toimivat trollien suojana. En usko, että toimii. Et ole laittanut niille kikpeä. Tippuvat kuin vesipisarat sateella. Jolloin jää jäljelle peikot ja muutama köykäinen peikko, jotka ammutaan heti alas. Tosin tuo on kova lista sellaista listaa vastaan, missä ei ole jousia. Muuten tuhoon tuomittu.

Toisesta listasta sen verra, myös, että työnnä se Gorbag vaikka perseeseen. Ja ota örkeille kilvet, jolloin 24 örkkiä maksavat 144 pistettä. Itse heittäisin vielä Sarumanin pois ja Lurtz tilalle. Ja sitten myös urukkeja.
Olen kohta aikuinen, mutta en ihan vielä.

Ostetaan Lizardmenejä! Pistä YV! Ja tarjoa figujasi!
Vastaa Viestiin

Palaa sivulle “LOTR: Armeijalistat”