"Epäkelpo lomake" tyyliset virheet kirjautumisessa pitäisi olla nyt historiaa. T. ylläpito

Kaaos vastaan bolttis

Jos sinua askarruttaa, kuinka pärjätä ystäväsi voittamattomalle porukalle, täältä voit saada vinkkejä armeijasi kokoonpanoon sekä vastalääkkeitä erilaisten vihollisyksiköiden kohtaamiseen.
Höpöttiuhka
Viestit: 321
Liittynyt: Ke 16.02.2005 19:23
Paikkakunta: Mouhijärvi

Kaaos vastaan bolttis

Viesti Kirjoittaja Höpöttiuhka »

elikkä mikä auttaisi tuohon vaivaan, ku Bolttis pistelee aika ikävästi knihtien ja warrujen lihassa. mikä muu kuin Mobilat auttaa tähän vaivaan?
Älk'ää ottako minua vakavasti. Olen vain basisti
Avatar
Half-breed
Viestit: 10351
Liittynyt: Ma 01.03.2004 11:11
Paikkakunta: Turku

Viesti Kirjoittaja Half-breed »

Kaikki jotka pääsevät nopeasti bolttiksen kimppuun kiertoteitä käyttäen, tehoaa tutkitusti bolttiksiin. Jos kuitenkin oireet eivät katoa millään, niin ota yhteyttä lähimpään maagiin.

Ymmärretty?
2014 bänniä jo yhteensä ~3,5 kuukautta. Yrittäkää pistää paremmaksi.
Avatar
puolisukeltaja
Viestit: 1007
Liittynyt: To 09.01.2003 16:42
Paikkakunta: Lappeenranta

Viesti Kirjoittaja puolisukeltaja »

Furyt, Screamerit, yms. Jos pelaat Tzeenchillä kannattaa screamereita olla muutenkin mukana, jos taas undivalla niin sitten kumpia vaan fiiliksen mukaan. Pääasia että pääsevät nopeasti koneiden kimppuun.
Peace
Viestit: 624
Liittynyt: Su 20.04.2003 21:50
Paikkakunta: Helsinki

Viesti Kirjoittaja Peace »

Mmh - jep. Furyt ja screamerit toimivat mainiosti mutta screenauskin on toimivaa hommaa. Pienet pukkiryhmät tai warhoundryhmät suoriutuvat tästä tehtävästä mitä mainioimmin.

Itse suosin warhoundeja suuremman nopeuden vuoksi mutta käsittääkseni pukkien käyttäjillä on vankka luottamus niiden paremmuuteen.
ironhide
Viestit: 228
Liittynyt: Ke 27.08.2003 21:06
Paikkakunta: Jyväskylä

Viesti Kirjoittaja ironhide »

ei kannata unohtaa mounted deamonettejäkään.
Vanha black dragon vielä myymättä/vaihtamatta pois, ottakaa yv:llä yhteyttä jos vähänkin kiinnostaa!!
PhoenixKing
Viestit: 297
Liittynyt: Pe 24.09.2004 21:22
Paikkakunta: Lieto

Viesti Kirjoittaja PhoenixKing »

Ehkä furyt toimivat parhaiten. Toinen hyvä vaihtoehto on hundit. Halpaa kakkaa, jonka menetys ei haittaa. Mounted daemonetet ovat ehkä turhan kallis yksikkö siihen hommaan.
Myyn 40k SM tactical squadin ja eldar craftworld kirja.Täällä.
Avatar
figunarkki
Viestit: 2135
Liittynyt: To 05.08.2004 19:37
Paikkakunta: Kuopio

Viesti Kirjoittaja figunarkki »

Sotakoneiden krevejä on tullut furyilla napsittua aika tehokkaasti.
Vastaa Viestiin

Palaa sivulle “FB: Taktiikat”