Kysymys liittyen fanaticiin
Kysymys liittyen fanaticiin
Jos on ratsastava Imrahil (ja ei ole kävelevää) ja ottaa sen armeijaan ja tahtoo mennä fanaticiin niin pitääkö olla myös kävelevä versio?
Viimeksi muokannut Orchidea, Su 16.10.2005 18:05. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
- makkarafolio
- Viestit: 815
- Liittynyt: Ma 14.07.2003 21:36
- Paikkakunta: Helsinki
En sanoisi, että tarvitsee, sillä loppujenlopuksi sitä joutuisi käyttämään keskimäärin vain puolikkaan pelin ajan. Sanoisin, että olisi hyvä olla, muttei pakko, jollet omista sellaista figua. On kuitenkin tosi yleistä, että nykyään nämä versiot kävelevät käsi kädessä, mutta jos sellaista ei ole, kannattaa varautua jollain edes vähän korvaavalla figulla. Esimerkiksi jollain metallifigulla [Itseltä tulisi näin kylmiltään king of men, sillä se sattuu olemaan kuvaavin figu tuohon hommaan, joka minulta löytyy]
Itse en tiedä tosta mitään, mutta Makkarahan selvensi jo. Mutta sitten muistuttaisin sinua Imrahil siitä, että otsikko "kysymys" on huono valinta. Pistä otsikkoon edes vähän vinkkiä mihin liittyy. Esim. "Kysymys liittyen Fanaticciin". Kökköinen esimerkki, mutta jotain tollast, you know. Ja anteeks että nipotan.
Älä pyytele anteeks... itsekin mietin että "kysymys" on aika epäselvä mutta en keksinyt muuta ja kun minulle ja kaverilleni tuli kinaa kyseisestä asiasta oli pakko kysyä.klonkku kirjoitti:Itse en tiedä tosta mitään, mutta Makkarahan selvensi jo. Mutta sitten muistuttaisin sinua Imrahil siitä, että otsikko "kysymys" on huono valinta. Pistä otsikkoon edes vähän vinkkiä mihin liittyy. Esim. "Kysymys liittyen Fanaticciin". Kökköinen esimerkki, mutta jotain tollast, you know. Ja anteeks että nipotan.