Rough Ridereitä halvalla, mistä?
Rough Ridereitä halvalla, mistä?
Mistä näitä saisi halvalla, ku pitäs ostaa 10? Jossain oli että 4,5 euroa kappale, mutta en tossa googlettaessa sitte enää löytäny. Osaatteko kertoa?
Ostetaan Vostroyan Firstborneja ja Rough Ridereita! Pistä YV:tä!!!
Re: Rough Ridereitä halvalla, mistä?
Jaa`a. Parhaiten varmaan täältä sotun ostopalstalta käytettynä.Rausku kirjoitti:Mistä näitä saisi halvalla, ku pitäs ostaa 10? Jossain oli että 4,5 euroa kappale, mutta en tossa googlettaessa sitte enää löytäny. Osaatteko kertoa?
-
vompovompatti
- Viestit: 2302
- Liittynyt: To 22.09.2005 17:54
Re: Rough Ridereitä halvalla, mistä?
Bretonnian tai empiren nihdeistä saa konverattua varsin hyviä rajujaratsastajia suhteellisen huokeasti. Kannattaa harkita.
I am the king of Rome, and above grammar.
-Sigismund, Emperor of the Holy Roman Empire
-Sigismund, Emperor of the Holy Roman Empire
Re: Rough Ridereitä halvalla, mistä?
Fantasiapeleistä sai jossain vaiheessa vanhoja Rough rider sergantteja puoleen hintaan, kun on mukamas vanhoja, mutt mull ainakin kävi tavallisist heebost. Jos ei löydy hyllyltä niin kysymälläkin sai. Niis on muuten sit bolt pistol kädessä, mut käsi on irrallinen rautapala ja sen tilalle voi laittaa vaikka laspistol käden peruspaketista.
Montako Guardsmania tarvitaan kaatamaan Carnifexi tai Daemon Prince?
Vastaus: TURHAN PALJON
Vastaus: TURHAN PALJON
Re: Rough Ridereitä halvalla, mistä?
Tämäkin oli hetkellinen ale kun poistuivat order direct tavaraksi. Samalla ostin itse puoleen hintaan catachan sentinel laatikon ^^Hegu kirjoitti:Fantasiapeleistä sai jossain vaiheessa vanhoja Rough rider sergantteja puoleen hintaan, kun on mukamas vanhoja, mutt mull ainakin kävi tavallisist heebost. Jos ei löydy hyllyltä niin kysymälläkin sai. Niis on muuten sit bolt pistol kädessä, mut käsi on irrallinen rautapala ja sen tilalle voi laittaa vaikka laspistol käden peruspaketista.