Nämähän ovat totuttuun tapaasi todella nättejä. Oikein mielellään käyttää pidemmänkin aikaa näiden ihasteluun. Falconi on kyllä ihana, hieman samanlaista efektiä (tosin paljon nöyremmästi

) hain omien pathfindereiden viittoihin - tämä vaan on taas astetta tai paria hienompaa.
Itse pitäisin, jos harlekiineista hyppäisi esiin enemmän harlekiinimaisuus - timanttikuvioita, kirkkaampia värejä yms. Ei sillä, todella hienojahan nuokin, mutta näitä makuasioita.. harlekiineissa on jo fluffin puolesta niin paljon potentiaalia, että mielelläni näkisin toteuttamanasi toisenkinlaisia harleja.
Kuinka pitkään sulla menee yhden figun/tankin/ryhmän tekoon? Olisi mielenkiintoista tietää, että teetkö jotenkin niin hyvällä tekniikalla nuo, että aikaakaan ei kulu enempää kuin muilla, vai onko tuo tulos raskaan työn ansiota?
ps. älä ensi kerralla unohda postata uusia kuviasi.