
Muita DK chapterin figuja:
http://www.sotavasara.net/keskustelu/vi ... =4&t=83827

santso kirjoitti:sitä kun on päästetty menemään ja satsit ladattu koneeseen ja kone käy kuumana, nesteet virtaa ja tahti on kova :D
Nyt kun sanot, niin näyttäisi ne tosiaankin olevan maalatut. Olivat vaan niin vaaleita muuhun masiinaan verrattuna, että ihan erehdyin. Siitäkin huolimatta näyttäisi piikkilankaan jääneen pari kohtaa, joita ei ole ainakaan kunnolla washattu.Deathwish kirjoitti:Kiitos palautteesta. Hmm... piikkilanka on kyllä maalattu Boltgunilla ja washattu black inkillä ja vähän brown inkillä.

Eihän niitä tarvitsekaan olla. *KÖH*Viila*KÖH KÖH* Oho... Kauhee yskän puuska iski taas. :DDeathwish kirjoitti:Ärsyttää muuten ihan hulluna että noita ihmeen sinettisysteemejä täytyy olla melkein joka jantterilla jalassa. Mitä ihimettä varten?
Inouj kirjoitti:Väliin tietty kommentoi joku pelihipsteri, joka ei tiedä kommentoimastaan asiasta mitään, siirryttyään jo vuosia sitten pelaamaan GW:n main stream tuotteita "parempia" pelejä.