Helffeillä welffejä tappamaan
Helffeillä welffejä tappamaan
niin, että miten peitota welffit 1000 pojon pelissä? otan ainakin 2 boltteria muusta en oo varma. peli on parin tunnin päästä.
Mitä on kaksi pimeää haltiaa järvessä?
Hyvä alku!
Hyvä alku!
-
PhoenixKing
- Viestit: 297
- Liittynyt: Pe 24.09.2004 21:22
- Paikkakunta: Lieto
Taikureita, näille 10 arsua suojaksi, täydet pultterit ja jos oiken luulen, näillä dryadeilla on T4. Siinä tapauksessa ota yksikkö makkaramestareita. Ja muista: koska koska welffitkin ovat haltioita, niillä on T3. Eli pultterilla niitä pieniä ammuksia paljon.
Myyn 40k SM tactical squadin ja eldar craftworld kirja.Täällä.
Mitenkäs peli sujui?
Headquarters -turnauksia jo vuodesta 2005.
8 järjestetyn turnauksen kokemuksella.
HQ - Laatupelit Avoin Yhtiö
http://www.headquarters.fi uudistunut sivusto!
EI POSTIKULUJA! KAIKKI MINIATYYRIT -20%!!
8 järjestetyn turnauksen kokemuksella.
HQ - Laatupelit Avoin Yhtiö
http://www.headquarters.fi uudistunut sivusto!
EI POSTIKULUJA! KAIKKI MINIATYYRIT -20%!!
Anteeksi uteliaisuuteni, mutta en ole kovin kokenut pelaaja, joten haluaisin kysyä, mitä tarkoitetaan on arsulla ja makkaramestarilla?PhoenixKing kirjoitti:Taikureita, näille 10 arsua suojaksi, täydet pultterit ja jos oiken luulen, näillä dryadeilla on T4. Siinä tapauksessa ota yksikkö makkaramestareita. Ja muista: koska koska welffitkin ovat haltioita, niillä on T3. Eli pultterilla niitä pieniä ammuksia paljon.
Kiitos jo etukäteen.
T:nyyppä
Arsut= Archerit.
Makkaramestarit= Sword Masters. Toinen tunnettu nimi on Miekkamarsu.
Makkaramestarit= Sword Masters. Toinen tunnettu nimi on Miekkamarsu.
Jotta emme unohtaisi yhteisön pyrkimyksiä, todettakoon, että http://www.puppulausegeneraattori.fi parantaa reaktiota tämänhetkisen tilanteen suhteen.