"Epäkelpo lomake" tyyliset virheet kirjautumisessa pitäisi olla nyt historiaa. T. ylläpito

Kuinka tappaa chaos knightejä ogreilla?

Jos sinua askarruttaa, kuinka pärjätä ystäväsi voittamattomalle porukalle, täältä voit saada vinkkejä armeijasi kokoonpanoon sekä vastalääkkeitä erilaisten vihollisyksiköiden kohtaamiseen.
Avatar
Bazzak
Viestit: 36
Liittynyt: La 24.03.2007 10:22
Paikkakunta: Kuusankoski

Kuinka tappaa chaos knightejä ogreilla?

Viesti Kirjoittaja Bazzak »

Otsikko kertoo jo kaiken...
"Im gonna take their skullz, stomp them to ground, dig 'em up and gonna stomp them again!"
Avatar
Viiksivallu
Viestit: 650
Liittynyt: Pe 07.05.2004 19:35
Paikkakunta: Joensuu

Re: Kuinka tappaa chaos knightejä ogreilla?

Viesti Kirjoittaja Viiksivallu »

Tyranteilla, bruisereilla, ironguteilla ja kaikella mikä ei anna armorsaveja. Sankarit ja irongurit, jotka omaavat sen s6-7 tiputtavat mukavasti armorsavea, jolloin sitten tapetaan niitä ritareita. Tuli sitten vielä mieleen butcher, jolla skullmante, taikoo ritareihin sen paniikkitestin ja ainakin tcheentzin ritarit juoksevat nätisti.
Munkki on upporasvassa paistettu pullataikinasta valmistettu makea leivonnainen. Munkkileivonnaisten yleisin muoto on pallo, jonka sisällä on hilloa tai muuta makeaa täytettä.
Avatar
Jackal
Viestit: 947
Liittynyt: Ke 24.08.2005 09:42
Paikkakunta: Tampere

Re: Kuinka tappaa chaos knightejä ogreilla?

Viesti Kirjoittaja Jackal »

Jep noilla on hyvä alkaa myöskin Roskakanuunoijat ovat ihan kokeilu kelpoisia. Mutta jos nyt haluaa Buchereilla aiheuttaa ritareille ongelmia otetaan nyt edes kunnolla niitä miinuksia siihen LD testiin brahmir statuella, tällä varustettu bucha kun heittää braingorgereiria (vai mikä olikaan nimi) niin eiköhän siinä rupea kaaos ritareitakin pelottamaan.
Nothing to see here move along noob.
Vastaa Viestiin

Palaa sivulle “FB: Taktiikat”