"Epäkelpo lomake" tyyliset virheet kirjautumisessa pitäisi olla nyt historiaa. T. ylläpito

dark eldar naispuolinen lordi

Miten eri armeijat poikkeavat toisistaan tyyliltään ja pelitavoiltaan. Keskustelua eri yksiköiden käytöstä tilanteiden mukaan.
hirttopuu
Viestit: 498
Liittynyt: To 23.02.2006 17:33
Paikkakunta: turku

dark eldar naispuolinen lordi

Viesti Kirjoittaja hirttopuu »

mahtaisiko tuo mennä Wychistä? kun minulla on kaksi lordia ja pari haemonculusta, ja wych ryhmästä puuttuu enää yksi henkilö että se olisi ''laillinen''. jos et tiedä minkä näköinen se on niin katso tuolta: http://www.puolenkuunpelit.com/kauppa/p ... cts_id=391
ja mitäs tähän kirjoittaisi
Avatar
Hartman
Viestit: 806
Liittynyt: Su 18.03.2007 18:57
Paikkakunta: Riihimäki/Oulu

Re: dark eldar naispuolinen lordi

Viesti Kirjoittaja Hartman »

nkv kirjoitti:mahtaisiko tuo mennä Wychistä? kun minulla on kaksi lordia ja pari haemonculusta, ja wych ryhmästä puuttuu enää yksi henkilö että se olisi ''laillinen''. jos et tiedä minkä näköinen se on niin katso tuolta: http://www.puolenkuunpelit.com/kauppa/p ... cts_id=391
Eiköhän mene. Kaverilla on IMOlaattori kyllä asenneongelma, mikäli ei.
Spetulhu
Viestit: 792
Liittynyt: To 10.11.2005 07:12
Paikkakunta: Porvoo

Re: dark eldar naispuolinen lordi

Viesti Kirjoittaja Spetulhu »

Menettelee kai. Mutta kerta sillä on vähän enemmän kangasta ja keppejä kuin wycheillä niin pistäisin sen ryhmänjohtajaksi.
Jos raaka voima ei toimi käytät sitä vain liian vähän.

-Vanha sananlasku IG:ssä
Vastaa Viestiin

Palaa sivulle “40k: Armeijat ja yksiköt”